Les

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

6.011  / 4.968  bez DPH

Zahradní a interiérová fontána Les je 76 cm vysoká a má minimální výkon 12 wattů. Je vhodná pro vnitřní i venkovní umístění. Les je napodobenina několika navzájem prorostlých ztrouchnivělých stromů, posazených na kvalitně zpracované imitaci kamene. Voda pramení v dutině nejvyššího stromu, přelévá se mezi ostatními a končí v jezírku obklopeném kořeny. Odtud je poté opět odčerpávána k vrcholu fontány. LED diody zdobí fontánu v místech, kde se voda přelévá mezi stromy.

21 skladem

Katalogové číslo: 46040 Kategorie: Štítků: , , , ,

Popis

Zahradní a interiérová fontána Les je 76 cm vysoká a má minimální výkon 12 wattů. Je vhodná pro vnitřní i venkovní umístění.
Les je napodobenina několika navzájem prorostlých ztrouchnivělých stromů, posazených na kvalitně zpracované imitaci kamene. Voda pramení v dutině nejvyššího stromu, přelévá se mezi ostatními a končí v jezírku obklopeném kořeny. Odtud je poté opět odčerpávána k vrcholu fontány. LED diody zdobí fontánu v místech, kde se voda přelévá mezi stromy.

Další informace

Hmotnost 14.5 kg
Rozměry 45 × 37 × 76 cm
Čerpadlo

220-240V, 50Hz

Spotřeba

15 W

Materiál

Polyresin s příměsí rozdrceného kamene a pryskyřice

Osvětlení

3x LED (studená bílá)

1 recenze Les

  1. Hodnocení 5 z 5

    Eva G.

    Tuto fontánku jsem si pořídila a je krásným doplňkem bytu,je krásně vypracovaná,doporučuji.Jediné mínus je že je trochu hlučná.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×

Cart