Čistidlo Regiles Water Wall – Special

242  / 200  bez DPH

Toto čistidlo preventivně působí díky svému složení proti vzniku vápenatých usazenin na vodní stěně. Voda setrvává čistá a bez bakterií a je tím dosaženo zlepšené zvlhčení vzduchu. Jestliže je vodní stěna znečištěna vápenatými usazeninami nebo řasami, je nezbytné důkladně vyčistit zasažené části před použitím Regiles Water Wall – Special.

Obsah: 0,25 l

1 skladem

Katalogové číslo: 00001 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Aktivní látky ve vodě (jako je uhličitan vápenatý a uhličitan hořečnatý) jsou pevné bílé zbytky na povrchu i v trubicích po tom, co se voda vypaří. Vodní čerpadlo může být poškozeno, jestliže tyto usazeniny budou působit na čerpadlo delší dobu. Mikroorganismy ve vodě způsobují pozdější problémy. Vytvářejí se řasy, které se usazují v čerpadle a blokují ho.

Dávkování: cca 5 ml / 1 L vody. Dvojité dávkování na extrémně tvrdou vodu. Opakujte přibližně po cca 3 týdnech, jestliže je vysoké UV záření (sluneční světlo). Mix vodních přídavků ve stejném poměru.

Čistidlo Regiles Water Wall – Special musí být uloženo mimo dosah dětí. Nepřebíráme zodpovědnost za škody, které vznikly nevhodným a nesprávným používáním.

Další informace

Hmotnost 0.3 kg
Rozměry 18.2 × 5 × 4.6 cm
Objem

0,25 l

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Čistidlo Regiles Water Wall – Special”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×

Cart