Úvod

Kaskády, fontány a potůčky

Naše firma přichází na český trh s novinkou vhodnou pro vaše interiéry i exteriéry. Jedná se o kaskády a skalní potůčky vhodné pro zahrady, zahrádky, skalky, okrasné zahrady a jsou vhodné také pro doplnění interiérů. Svým kvalitním zpracováním a precizně provedenou imitací jednotlivých přírodnin, jsou k nerozeznání od pravého kamene či dřeva. Všechny naše zahradní dekorace jsou vyrobeny z polyresinu.

Co je to Polyresin?

Polyresin je kvalitní druh plastu na bázi pryskyřice. Polyresin je velice trvanlivým materiálem, který skvěle odolává povětrnostním vlivům a je stálobarevný. Setkat se s ním můžete u většiny plastového nádobí a domácích potřeb. Dokonce i mnoho uměleckých předmětů je vyrobena právě z Polyresinu. Při využití u námi nabízených fontán, je pro větší odolnost materiálu a texturu přírodního kamene do tohoto materiálu přidána příměs drceného kamene.

Proč fontánky od nás?

Přemýšlíte, jestli si domů pořídit fontánku? Podívejte se zde a dozvíte se například, že i fontánka může spotřebovat méně, než úsporná žárovka!

Nejčastější dotazy

Máte nějaké dotazy k našim fontánkám? Nejste ještě úplně růzhodnutí o koupi fontány? Nebo třeba přemýšlíte jak si složit vlastní fontánu? Koukněte zde.

V naší nabídce naleznete :

Fontány a kaskády

Díky tekoucí vodě zvlhčují vzduch, jsou samostatně stojící bez nutnosti použití opory. Fontány i kaskády jsou doplněné LED diodami bílé barvy (studená bílá). Svým vzhledem věrně imitují texturu přírodních materiálů.

Jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálů. Vhodné do interiérů i exteriérů a jako nezbytný doplněk pro atria, zahrady, zahradní jezírka, skalky, čínské zahrady, vestibuly, atp.

Dekorace

Tyto dekorace do domů i na zahradu dodáváme bez čerpadla a LED diod, avšak jsou plně připraveny pro připojení Vašeho čerpadla a volitelně i osvětlení. Rozhodnete-li se vodní prvky nepřipojovat, žlábky lze využít k usazení živých nebo umělých květin, například sukulentů.

Kašny a velké fontány

Tyto primárně venkovní fontány se liší od klasických fontán a kaskád jen svou velikostí. Zpravidla se skládají z několika dílů, aby se usnadnila jejich manipulace. Díly do sebe navzájem zapadají.

Doporučujeme interiérové umístění do velkých hal či salónů, nebo exteriérové umístění do zahrad, k větším jezírkům, atp.

Díky vylepšenému systému LED diod se dočkáte mnohem výraznějšího osvětlení.

Příslušenství

Primárně doplňkový prodej k našim produktům, naleznete zde například čističe vody ve fontánách a dozvíte se jak je používat.

Co je to Feng Shui ?

Feng shui (Feng-šuej) tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka k prostředí, ve kterém žije. Díky Feng Shui můžete nastolit harmonii a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Jak toho docílit se dočtete zde.