fbpx
Logo nero garden
Kaskády, fontány a potůčky
nero_garden_header_03b

O NERO GARDEN

Společnost NERO GAREN přišla na český trh s novinkou vhodnou pro vaše interiéry i exteriéry. Jedná se o kaskády a skalní potůčky vhodné pro zahrady, zahrádky, skalky, okrasné zahrady a jsou vhodné také pro doplnění interiérů. Svým kvalitním zpracováním a precizně provedenou imitací jednotlivých přírodnin, jsou k nerozeznání od pravého kamene či dřeva. Všechny naše zahradní dekorace jsou vyrobeny z polyresinu.

Co je to Polyresin?

Polyresin je kvalitní druh plastu na bázi pryskyřice. Polyresin je velice trvanlivým materiálem, který skvěle odolává povětrnostním vlivům a je stálobarevný. Setkat se s ním můžete u většiny plastového nádobí a domácích potřeb. Dokonce i mnoho uměleckých předmětů je vyrobena právě z Polyresinu. Při využití u námi nabízených fontán, je pro větší odolnost materiálu a texturu přírodního kamene do tohoto materiálu přidána příměs drceného kamene.

PRODUKTY

Naše fontány jsou samostatně stojící bez nutnosti použití opory. Fontány i kaskády jsou doplněné LED diodami bílé barvy (studená bílá) a v některých variantách si můžete zvolit zda chcete světlo zapnout či ne. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálů, které věrně imitují texturu přírodních povrchů.

 Dají se využít jako dekorace interiérů i exteriérů nebo doplněk pro átria, zahrady, zahradní jezírka, skalky, vestibuly, atp. Díky různým velikostem si můžete vybrat vám vyhovující rozměr.

GALERIE

VLASTNOSTI A KVALITA

NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE

Většina našich fontán spotřebuje jen okolo 10 Wh a některé dokonce i méně? To je až 10x méně než u klasické žárovky, 7x méně než u úsporné žárovky a skoro stejně jako u LED žárovky!

KVALITNÍ MATERIÁLY

Polyresin! To je naš zázračný materiál na bázi pryskyřice smíchaný s křemenem a drceným kamenem. Odolný všem povětrnostním vlivům.

STÁLOBAREVNOST

Barvy které nevyblednou jsou jednou z hlavních výsad našich fontán, kaskád i dekorací.

EKOLOGIE

 Do našich fontán nalijete vodu jen jednou a čerpadlo ji dokáže cirkulovat až několik měsíců než ji bude třeba opět trochu dolít.

ÚDRŽBA

Snadná jako facka! Proč měnit vodu, když svou práci za Vás vykoná jakýkoliv prostředek na mytí koupelen, záchodů, vířivek, van, nebo bazénů. A pokud se bojíte o zdraví Vašich mazlíčků a dětí, postačí obyčejný ekologický čistič vody v prášku.

OSVĚŽENÍ VZDUCHU

Pokud je v místnosti suchý a těžký vzduch, jsou naše fontány ideální funkční dekorací na pročištění vzduchu. Nejen že plní vizuální funkci, ale jsou i zdraví prospěšné. A pokud si i budete chtít provonět místnost a vonné svíčky nestačí, není problém do vody přidat aromatický olej.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Ať už jste si naši fontánu koupili na výstavě, e-shopu, nebo na některé z našich poboček, vždy od nás dostanete čerpadlo s úměrným výkonem k velikosti fontány, fontánu osazenou LED diodami a stručný manuál. To vše pečlivě zabaleno a chráněno proti poškrábání.

Malé a střední fontány, kaskády, dekorace a největší fontána Pařez se neskládají. Fontána Vám dorazí v jednom kuse. Velké fontány, jako jsou Oáza, Řeka a Peřej, se skládají ze 2-3 kusů, které jednoduše složíte.

Každá fontána má na své zadní straně odjímatelné víko, které zároveň slouží jako přepad nadbytečné vody. Po odsunutí víka připojíte čerpadlo k průhledné hadici a přimáčkněte jeho přísavky ke spodní části fontány. Nezapomeňte vytáhnout kabeláž od osvětlení a připojit jej k trafu.

Ve fontáně je umístěno čerpadlo, které zajišťuje oběh vody. Proto externí přívod vody k našim fontánám nepotřebujete. Elektrický proud však fontány potřebují, přesto většině stačí jen malý zdroj napětí (například solární panel).

Každá z fontán má jiný objem vody. U některých jsou to jen 2 litry, u jiných například 30. Důležité však je, aby čerpadlo, přichycené ke spodní části fontány bylo celé ponořené pod vodou. Dojde-li k odpaření vody, čerpadlo by se mohlo poškodit. Proto doporučujeme občas zkontrolovat hladinu vody.

Naše fontány jsou vyrobené z kvalitní směsi polyresinu, křemene a drcených kamenů tak, aby vydržely i náročné zacházení a všechny roční období. Vodu z fontány doporučujeme v zimě vylít a čerpadlo, které by mohlo zamrznout, vytáhnout. 

Vodu můžete čistit jakýmkoliv prostředkem k čištění bazénů a jezírek. Jelikož voda neustále cirkuluje a odpařuje se, dochází k jejímu přírodnímu čištění. Dále je možno čistit vodu přípravkem Regiles Water Wall Special od firmy Seliger, který naleznete v naší nabídce. Tvrdou vodu doporučujeme převařit nebo použít prostředky na změkčování vody.

Všechny fontány pečlivě kontrolujeme a zkoušíme, ale i přes veškerou naši péči se může stát, že čerpadlo vypoví službu, nebo přestane svítit LED dioda, to se u elektrických součástek stává. Drobné opravy zvládne každý šikovný kutil, případně nám můžete fontánu poslat a my ji co nejdříve opravíme.

Máte nějaký dotaz?

Položky označené hvězdičkou jsou povinné údaje.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa

NERO TRADE a.s.
Dolní Bečva 604
756 55

spojení
kontaktní osoba

Ondřej Malina

otevírací doba

Po – Pá: 7:00 – 15:30

×

Cart